Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
The Jadyn round cocktail features a cocktail with a clear glass top and a nesting table with a solid stone top and piano casters.
| Color/Finish | White |
|---|---|
| Color Details | White |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Jadyn |
| Additional Dimensions | Small Table – 20x20x16 |
| Weight Capacity | 50 lbs |
| Table Shape | Round |
| Shipping Weight | 96.00 lbs |
| Shipping Method | Small Parcel |
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 18 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Jadyn |
"*" indicates required fields