Never Miss A Sale
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
| Constructed of hardwood/Poplar solid and Ash veneer | Yes |
|---|---|
| Planked wood top panel | Yes |
| 66″ x 42″ top extends to 84″ x 42″ with one 18″ leaf inserted | Yes |
| Dimensions | 66.00″W X 42.00″D X 30.00″H |
| Weight | 178.57 lbs |
| Weight | 178.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 66 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Worn White |
| Style | Rustic |
| Collection | Rect |
"*" indicates required fields